מרכז המתנדבים

'וַיָּבֹאוּ כָּל-אִישׁ אֲשֶׁר-נְשָׂאוֹ לִבּוֹ וְכֹל אֲשֶׁר נָדְבָה רוּחוֹ אֹתוֹ'

ההתנדבות היא כוח מחץ מופלא שכל כך מאפיין את העם שלנו. אז כששורה עליכם רוח ההתנדבות והלב מתעורר – בואו לירושלים, לחוויה מקסימה – 90 דקות של אושר וולונטרי מלא סיפוק. לא רק אתם תהיו מאושרים – גם אלפי משפחות שייהנו מהמוצרים שתפיקו

מרכז המתנדבים “Pantry Packers”

אשל פותחת בפניך הזדמנות נדירה: להצטרף ליחידת העילית של לוחמי הרווחה “Pantry Packers” (מטעיני המזווה). תפקידך בכוח: לארוז מוצרים, שיצורפו אל ‘סלי המזון’ וימלאו את המזווה הריק של משפחה במצוקה.

עשרות אלפי תיירים כבר ביצעו “שירות מילואים פעיל” והקדישו זמן לביקור ופעילות במרכז המתנדבים של ‘אשל חב”ד, שם ארזו מוצרים עבור משלוחי המזון. מבחן הסף אינו מורכב: כל מי שהתברך בלב חם ובאכפתיות ערנית לטובת הזולת, מתקבל בברכה.

הפעילות מתאימה להורים וילדים, בני נוער או גמלאים, בודדים או קבוצות. “אנחנו מופתעים כל פעם מחדש, מהיצירתיות והמקוריות של אנשים הבוחרים למלא רגעי-פנאי ואת זמן האיכות המשפחתי שלהם, בפעילות במרכז המתנדבים של אשל” אומר מנהל המקום מנחם טרקסלר. תיירים משלבים את המקום בסיור שלהם בישראל, קהילות ומתפללי בית-כנסת המתארגנים ובאים לפעילות משותפת, בני ובנות מצווה הבוחרים לחגוג כאן עם כל החבר’ה; סיורי יום הולדת, ימי משפחה או סתם יום של חול כשהלב מתעורר ומרגישים חשק לעשות משהו מועיל לטובת אנשים הזקוקים לעזרה.

תכל’ס: מה עושים במרכז המתנדבים?

הפעילות במקום מאפשרת 90 דקות של חוויה וולונטרית: תחילה, מוקרן סרט קצר המפנה זרקור לערך העצום של “נתינה” ולמשמעות הנפלאה של מצוות “צדקה”. לאחר מכן כולם תופסים עמדות ויוצרים ‘סרט נע’ שמפיק מוצרים איכותיים וטריים עבור משפחות נזקקות. התוצרת נשלחת אל בית האריזה של “בנק בלבטניק למזון”, הממוקם במתחם “סלאגר” של אשל חב”ד (באיזור התעשייה באר טוביה) ומשם, בסלי המזון, הנתינה שלכם מוגשת באהבה ובלבביות למשפחות הנזקקות ביותר בישראל.

אז אם גם לך יש חשק לעשות משהו ייחודי בביקור הבא בירושלים – צוות “Pantry Packers” ישמח להיערך לביקורך.

 רוצים לתאם ביקור? אנא לחצו כאן או צור איתנו קשר

להגעה באמצעות מפה מקוונות (Waze) רישמו:
“Pantry Packers”

Derech Moshe Baram | Jerusalem
02-626-0035 | Fax: 074-702-3416
info@pantrypackers.org

More Contact Details

Pantry Packers® is a food distribution project of Tzedakah Central/Colel Chabad, the oldest continuously operating network of social services in Israel – established in 1788.

כולל חב''ד - צדקת רבי מאיר בעל הנס באה''ק ת''ו
בנשיאות כ''ק אדמו''ר מליובאוויטש

Rabbi Meir Baal Haness Charities in the Holy Land Colel Chabad is a 501 (c) 3 Tax Exempt Organization
EIN Number: 11-3254483

EN