מרכז המתנדבים

'וַיָּבֹאוּ כָּל-אִישׁ אֲשֶׁר-נְשָׂאוֹ לִבּוֹ וְכֹל אֲשֶׁר נָדְבָה רוּחוֹ אֹתוֹ'

ההתנדבות היא כוח מחץ מופלא שכל כך מאפיין את העם שלנו. אז כששורה עליכם רוח ההתנדבות והלב מתעורר – בואו לירושלים, לחוויה מקס ימה – 90 דקות של אושר וולונטרי מלא סיפוק. לא רק אתם תהיו מאושרים – גם אלפי משפחות שייהנו מהמוצרים שתפיקו

מרכז המתנדבים “Empaquetadores de despensa”

אשל פותחת בפניך הזדמנות נדירה: להצטרף ליחידת העילית של לוחמי הרווחה “Empacadores de despensa” (מטעיני המזווה). תפקידך בכוח: לארוז מוצרים, שיצורפו אל 'סלי המזון' וימלאו את המזווה הריק של משפחה ב מצוקה.

עשרות אלפי תיירים כבר ביצעו “שירות מילואים פעיל” והקדישו זמן לביקור ופעילות במרכז המתנדבים של 'אשל חב”ד, שם ארזו מוצרים עבור משלוחי המזון. מבחן הסף אינו מורכב: כל מי שהתברך בלב חם ובאכפתיות ערנית לטובת הזולת , מתקבל בברכה.

הפעילות מתאימה להורים וילדים, בני נוער או גמלאים, בודדים או קבוצות. “אנחנו מופתעים כל פעם מחדש, מהיצירתיות והמקוריות של אנשים הבוחרים למ לא רגעי-פנאי ואת זמן האיכות המשפחתי שלהם, בפעילות במרכז המתנדבים של א של” אומר מנהל המקום מנחם טרקסלר. תיירים משלבים את המקום בסיור שלהם בישראל, קהילות ומתפללי בית-כנסת ה מתארגנים ובאים לפעילות משותפת, בני ובנות מצווה הבוחרים לחגוג כאן עם כ ל החבר'ה; סיורי יום הולדת, ימי משפחה או סתם יום של חול כשהלב מתעורר ומרגישים ח שק לעשות משהו מועיל לטובת אנשים הזקוקים לעזרה.

תכל'ס: מה עושים במרכז המתנדבים?

90 דקות של חוויה וולונטרית: תחילה, מוקרן סרט קצר המפנה זרקור לערך העצום של “נתינה” ולמשמעות הנפלאה של מצוות “צדקה”. לאחר מכן כולם תופסים עמדות ויוצרים 'סרט נע' שמפיק מוק ריים עבור משפחות נזקקות. התוצרת נשלחת אל בית האריזה של “בנק בלבטניק למזון”, הממוקם במתחם “סלאגר” של אשל חב”ד (באיזור התעשייה באר טוביה) ומשם, בסלי המזון, הנתינה שלכם מו גשת באהבה ובלבביות למשפחות הנזקקות ביותר בישראל.

אז אם גם לך יש חשק לעשות משהו ייחודי בביקור הבא בירושלים – צוות “Pantry Packers” יש מח להיערך לביקורך.

 רוצים לתאם ביקור? אנא לחצו כאן או צור איתנו קשר

להגעה באמצעות מפה מקוונות (Waze) רישמו:
“Empaquetadores de despensa”

Derej Moshe Baram | Jerusalén
02-626-0035 | Fax: 074-702-3416
info@pantrypackers.org

Más detalles de contacto

Pantry Packers® es un proyecto de distribución de alimentos de Tzedakah Central/Colel Chabad, la red de servicios sociales en funcionamiento continuo más antigua de Israel, establecida en 1788.

כולל חב''ד - צדקת רבי מאיר בעל הנס באה''ק ת''ו
בנשיאות כ''ק אדמו''ר מליובאוויטש

Rabino Meir Baal Haness Charities en Tierra Santa Colel Chabad es una organización exenta de impuestos 501 (c) 3
Número EIN: 11-3254483

ES